LEKCE

Opakovací lekce HJT

Opakovací lekce jsou určeny ženám, které absolvovaly Víkendový seminář HJT, nebo Kurz HJT, znají sestavu a chtějí pokračovat ve cvičení v rámci skupiny.

Lekce je vhodná pro ženy, které se chtějí ujistit správností prováděných technik a cviků sestavy, dále pak pro ty, které po semináři nezačaly sestavu pravidelně cvičit a chtějí se ke cvičení vrátit. A také pro ženy, které baví cvičit společně :)

Během 90minutové lekce procvičíme celou sestavu HJT (zahřívací cviky, cviky každodenní sestavy a obě relaxační jóga nidry včetně harmonizace čaker) .

Cena vedené lekce je 300 Kč 

Lekce jógy

Lekce Power vinyasa yogy a Yin yogy probíhají pod mým vedením každý ČT v čase 17.25 h a v 18:30 h ve studiu YOGA PLACE v Brně (Purkyňova 8, Brno - Královo Pole 612 00, tramvajová zastávka Dobrovského), mapa zde.


Power vinyasa yoga je dynamická lekce, v níž je kladen důraz na propojení dechu a pohybu. Po úvodním ztišení mysli a naladění se na tělo věnuejme čas dechu, protažení těla a poté fyzickou praxí rozvíjíme sílu, výdrž, flexibilitu. Praxi vždy zakončíme závěrečnou relaxací.

Jinová lekce prohlubuje vnímání vlastního těla a umožňuje hluboké a dokonalé uvolnění a ztišení na psychické a fyzické úrovni (krom svalů protahuje delším setrváním v jinových pozicích také fascie, vazy, šlachy, klouby). 


Rezervace místa probíhá přes systém studia YOGA PLACE

https://yoga-place.isportsystem.cz/