LEKCE

Opakovací lekce HJT

Opakovací lekce jsou určeny ženám, které absolvovaly Víkendový seminář HJT, nebo Kurz HJT, znají sestavu a chtějí pokračovat ve cvičení v rámci skupiny.

Lekce je vhodná pro ženy, které se chtějí ujistit správností prováděných technik a cviků sestavy, dále pak pro ty, které po semináři nezačaly sestavu pravidelně cvičit a chtějí se ke cvičení vrátit. A také pro ženy, které baví cvičit společně :)

Během 90minutové lekce procvičíme celou sestavu HJT (zahřívací cviky, cviky každodenní sestavy a obě relaxační jóga nidry včetně harmonizace čaker) .


Cena vedené lekce s podrobným výkladem pozic je 200 Kč 

(Při zakoupení permanentky na 10 vstupů je cena za 1 lekci 180 Kč).

Lekce jógy

V této 60 minutové lekci propojíme aktivní jangovou část (po úvodním ztišení mysli a dechovém cvičení rozhýbeme tělo a zahřejeme jej pozdravy slunce a stojnými pozicemi) s částí pasivní jinovou (v níž nám půjde o uvolnění, ztišení těla a mysli delším setrváním v jinových pozicích). Praxi zakončíme závěrečnou relaxací. 

Jangová část lekce je vedena v duchu vinyasa jógy, v níž je kladen důraz na propojení dechu a pohybu.

Jinová část lekce prohlubuje vnímání vlastního těla a umožňuje hluboké a dokonalé uvolnění na psychické a fyzické úrovni (krom svalů také fascie, vazy, šlachy, klouby).