Jógové pobyty

Jógový pobyt v Lozicích 

jaro 2021 


ČT až NE 11. 3.-14. 3. 2021

Chci ti říct.

Je přirozené být zdravá.
Je přirozené cítit se dobře ve svém těle.
Je přirozené mít zdravý cyklus. Mít ho ráda.
Je přirozené plynout v rytmu cyklů (denních, měsíčních, ročních) a proměňovat se spolu s nimi.
Je přirozené cítit a projevovat své emoce.
Je přirozené znát a naplňovat své potřeby.
Je přirozené jíst skutečné a kvalitní jídlo.
Je přirozené hýbat se.
Je přirozené trávit čas venku a v přírodě.
Je přirozené dostatečně odpočívat a spát.
Je přirozené dělat, co tě baví.
Je přirozené být mezi lidmi, v komunitě, která sdílí podobné hodnoty a je podpůrná.

Je přirozené být sama sebou.

Jak blízko své přirozenosti jsi TEĎ?
Toužíš být BLÍŽ SAMA SOBĚ? Svému středu?
Potřebuješ RESTART?

Zvu tě. K návratu ke svým kořenům. K jednoduchosti místo složitosti. Ke zpomalení a klidu místo běhu a rychlého tempa. Ke stažení smyslů a pozornosti dovnitř. K sobě. K vnitřnímu hlasu.

Čeká tě jógová praxe, rituál, ženská pospolitost a sdílení, velký dřevěný stůl a hojnost - domácí vegetariánská strava, usedlost a okolní příroda, kulturní doteky v nedaleké Litomyšli.

Výživnou půdou pro "znovuzrození, restart, vnímání sebe samých nám je překrásné prostředí usedlosti Lozice, kde život přirozeně plyne v harmonii s energií okolní přírody. Lozičtí se svými dětmi jsou nám laskavými průvodci, inspirací pro bytí v souladu a tvoří pro nás výtečnou domácí vegetariánskou stravu ze statku. My se sytíme navzájem v laskavé a podporující skupině žen a náš záměr utváří denní jógová praxe, meditace a rituály na mentální a energetickou očistu a nový začátek.

Jógový program 

Čítá šest lekcí jógy v délce 75-120 minut (úvodní teoretický vstup, jógová praxe - vycházející z čakra jógy, vinyasa jógy, integrující princip jang a jin, jógovou terapii, po ní relaxace, meditace či rituál a také doznění, reflexe po praxi).

Časy lekcí

čtvrtek 17:30-19:00 h 

pátek 7:45-9:00 h 

pátek 17:00-18:30 h 

sobota 7:45-9:00 h 

Po sobotní snídani až do večerní lekce máme volno. Můžeme se toulat přírodou v okolí (tipy včetně map pro nás mají Lozičtí), nebo se vydat na výlet např. do Smetanovy Litomyšle Dle libosti ženy spolu do přírody nebo za kulturou :)

sobota 17:30-19:00 h 

neděle 10:00-12:00 

Oba večery je možnost setkat se v kruhu, pobýt, sdílet to naléhavé.

Jógový pobyt je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti. 

Kontraindikace: těhotenství a šestinedělí, psychické potíže, epilepsie, nádorová onemocnění ve fázi léčby, hypertenze a s ní spojené potíže.

Cena 4 990,- Kč je pro 1 osobu, zahrnuje ubytování v originálních a vkusně řešených ložnicích usedlosti po 10 a 6 lůžkách, jógový program, výtečnou domácí vegetariánskou stravu (čtvrtek večeře, pátek plná penze, sobota polopenze, neděle snídaně a oběd).

Rezervace na pobyt dole na stránce.  

Rezervace nabývá platnosti po odeslání formuláře na webových stránkách a složení kurzovného do 7 dnů od potvrzení přihlášení účastníka a zaslání platebních údajů. Přihlášením na pobyt a složením kurzovného účastník vyjadřuje souhlas se Storno podmínkami a stvrzuje, že se seznámil s výše uvedenými kontraindikacemi. Případné zdravotní problémy a nejasnosti konzultoval s lektorkou a má osobní zodpovědnosti za svůj zdravotní stav.  

Cca týden před pobytem obdrží všichni přihlášení koordinační email (bude možné domluvit se na spolujízdě). 

Změna programu je vyhrazena.