Jógové pobyty

INFORMACE K JARNÍMU 4DENNÍMU JÓGOVÉMU POBYTU V LOZICÍCH (ČT-NE 25.-28. 4. 2019) PRO VÁS V NADŠENÍ PŘIPRAVUJI A BUDOU TU BRZY

Podzimní víkendový pobyt v Lozicích

Pojďme se v čase mezi Dušičkami a prvním listopadovým novoluním, kterým oficiálně začíná temná půle roku, na chvíli zastavit. Vydechnout si. Vědomě zpomalit a připravit se na zimu. Mít čas samy pro sebe. Naplnit jej poklidným bytím v srdci přírody na překrásné usedlosti v Lozicích. 

Čeká nás jógová praxe zaměřená v souladu s obdobím na zakořenění, zpomalení a zhutnění (1. čakru), na očistu plic a tlustého střeva, které na podzim v našem těle dominují.

Hřát nás u velkého stolu bude domácí vegetariánská strava  ze statku. Své plíce naplníme svěžím podzimním vzduchem při procházkách okolní krajinou. V sobotní večer po jógové praxi si povíme o technikách očisty pro podzimní období. Po jógové praxi můžeme pobýt ve společném kruhu a sdílet, co je třeba.

Jógový program čítá čtyři lekce jógy v délce 75-120 minut (úvodní teoretický vstup, jógová praxe - vycházející z čakra jógy, vinyasa jógy, integrující princip jang a jin, jógovou terapii - a doznění, reflexe po praxi).

pátek 17:30-19:00 h Jang/jin praxe zaměřená na kořenovou čakru Múladháru (propojíme aktivní jangovou část - po úvodním ztišení mysli a dechovém cvičení rozhýbeme tělo a zahřejeme jej pozdravy slunce a stojnými pozicemi - s částí pasivní jinovou - v níž nám půjde o uvolnění, ztišení těla a mysli delším setrváním v jinových pozicích).

sobota 8:00-9:15 h Ranní jemná jóga s relaxací (dechová cvičení, vědomý jemný pohyb, dech v pozicích, energetické cítění, relaxace a meditace).

sobota 17:00-18:30 h Vinyasa jóga (zažehnutí vnitřního ohně, trávení, rotace, dechové techniky kapalabháti, bhastika, "pálím, co bylo a neslouží mi, aby zůstalo jen to, co právě je".

Po sobotní večeři očistné techniky, tzv. krije.

neděle 10:00-12:00 Hormonální jógová terapie pro ženy, podle zkušeností účastnic buď "ochutnávka" či souvislá praxe HJT. Základní techniky HJT, zahřívací cviky, (vybrané) cviky každodenní sestavy.

Jógový pobyt je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti. 

Kontraindikace: těhotenství a šestinedělí, psychické potíže, epilepsie, nádorová onemocnění ve fázi léčby, hypertenze a s ní spojené potíže.

Cena 3990,- Kč je pro 1 osobu a zahrnuje ubytování v originálních a vkusně řešených ložnicích usedlosti po 10 a 6 lůžkách, jógový program, výtečnou domácí vegetariánskou stravu (pátek večeře, sobota snídaně, oběd a večeře, neděle snídaně a oběd).

Rezervace na pobyt dole na stránce.  

Rezervace nabývá platnosti po odeslání formuláře na webových stránkách a složení kurzovného do 7 dnů od potvrzení přihlášení účastníka a zaslání platebních údajů. Přihlášením na pobyt a složením kurzovného účastník vyjadřuje souhlas se Storno podmínkami a stvrzuje, že se seznámil s výše uvedenými kontraindikacemi. Případné zdravotní problémy a nejasnosti konzultoval s lektorkou a má osobní zodpovědnosti za svůj zdravotní stav.  

Do 24. 10. 2018 je při zrušení účasti na pobytu storno poplatek ve výši 50 % z ceny kurzovného.
Od 24. 10. 2018 je platba za pobyt nevratná, po dohodě ji lze převést na jiného účastníka.

Cca týden před pobytem obdrží všichni přihlášení koordinační email

Změna programu je vyhrazena.