Jógové pobyty

Jaro v Lozicích 


Prodloužený víkend čtvrtek až neděle 31. 3.-3. 4. 2022

JARO UŽ ŤUKÁ NA DVEŘE...!

Při ranních procházkách zpívají ptáci, ze země se nesměle na světlo prodírají první houževnaté lístky pampelišky a vzduch voní po jaru.


Těšíte se, až odložíte zimní kabát?


Máte chuť spolu s ním dát pryč únavu (postcovid syndrom), nedostatek energie, kila navíc?


Chcete se prostě letos s příchozím jarem cítit jinak?


Mít ze sebe dobrý pocit?


Mít chuť si radostně a lehce "povyskočit"?


Místo potíží na těle i duši si užívat své síly a potenciálu? 


Pojďte se nastartovat jógovými očistnými technikami, jógovou praxí, domácí vegetariánskou stravou a hlavně samotným místem lozické usedlosti, okolní přírody, tichem a klidem. A inspiraci si odvést s sebou domů.


Těším se na společný RESTART!


Jógový program 

Čítá šest lekcí jógy v délce 75-120 minut (úvodní teoretický vstup, jógová praxe - vycházející z čakra jógy, vinyasa jógy, integrující princip jang a jin, jógovou terapii, po ní relaxace, meditace a také doznění, reflexe po praxi).

Časy lekcí

čtvrtek 17:30-19:00 h 

pátek 7:45-9:00 h 

pátek 17:00-18:30 h 

sobota 7:45-9:00 h 

Po sobotní snídani až do večerní lekce máme volno. Můžeme se toulat přírodou v okolí (tipy včetně map pro nás mají Lozičtí), nebo se vydat na výlet např. do Smetanovy Litomyšle Dle libosti ženy spolu do přírody nebo za kulturou :)

sobota 17:30-19:00 h 

neděle 10:00-12:00 

Oba večery je možnost setkat se v kruhu, pobýt, sdílet.

Jógový pobyt je vhodný pro všechny úrovně pokročilosti. 

Cena 4 990,- Kč je pro 1 osobu, zahrnuje ubytování v originálních a vkusně řešených ložnicích usedlosti po 10 a 6 lůžkách, jógový program, výtečnou domácí vegetariánskou stravu (čtvrtek večeře, pátek plná penze, sobota polopenze, neděle snídaně a oběd).

Rezervace na pobyt dole na stránce.  

Rezervace nabývá platnosti po odeslání formuláře na webových stránkách a zaplacení kurzovného do 7 dnů od potvrzení přihlášení účastníka a zaslání platebních údajů. Přihlášením na pobyt a složením kurzovného účastník vyjadřuje souhlas se Storno podmínkami. Případné zdravotní problémy a nejasnosti konzultoval s lektorkou a má osobní zodpovědnosti za svůj zdravotní stav.  

Cca týden před pobytem obdrží všichni přihlášení koordinační email (bude možné domluvit se na spolujízdě). 

Změna programu je vyhrazena.